Regulamin Sklepu

 

1. Sklep internetowy LadyKama.pl, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem sklep.ladykama.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Jest własnością firmy Lady Kama Karol Miszczak Sp. j. z siedzibą przy ul.Brużyca 48/50 w 95-070 Aleksandrowie Łódzkim, NIP 732-19-24-177 tel. +48 276 70 00

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym LadyKama.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT(są cenami brutto).

3. Złożenie zamówienia w sklepie LadyKama.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 

Procedura składania i realizacji zamówień

 

1. Podany przez użytkownika adres e-mail może być wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

2. Sklep internetowy LadyKama.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu.

3. Zamówienia przyjmowane są przez stronę sklep.ladykama.pl

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie, gdy sklep otrzyma e-mail od klienta z potwierdzeniem lub wpłatą na konto bankowe sklepu.

Dane  do przelewu:

 

Lady Kama Karol Miszczak Sp.j. 

95-070 Aleksandrowie Łódzkim, ul. Brużyca 48/52

RAIFF O. w Łodzi  76 1750 1093 0000 0000 0240 8414

 

5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.

6. W przypadku braku potwierdzenia lub wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo przystąpienie do realizacji złożonego zamówienia, Sklep Lady Kama zastrzega prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać zamówienie e-mailem. Sklep Lady Kama zastrzega sobie prawo do dodatkowego potwierdzenia.

8. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Faktura-paragon w formie drukowanej jest wystawiany i dołączany do przesyłki.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, o ile dopuszcza je Sklep Lady Kama opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na Sklep Lady Kama 

10. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24h do 14 dni roboczych ( w zależności od dostępności zamówionego towaru). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia lub wpływu pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionych towarów. W szczególnych wypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym poinformujemy klienta indywidualnie. Czas otrzymania przesyłki= czas realizacji + czas dostawy.

11. W przypadku braku zamówionego towaru sklep niezwłocznie poinformuje państwa o najszybszym możliwym terminie realizacji złożonego zamówienia

12. W sytuacji gdy wystąpi brak tylko części towarów z zamówienia to na Państwa życzenie wysyłamy aktualnie dostępny towar lub realizujemy całe zamówienie w terminie późniejszym - oczywiście za zgodą Państwa - po obowiązujących kosztach wysyłek umieszczonych w "zasadach wysyłki".

13. Nie ponosimy odpowiedzialności za wynikłe spóźnienia spowodowane złą pracą firm transportowych .

Cennik obowiązuje tylko na terenie naszego kraju !!!

W przypadku wysyłki poza granice naszego kraju, prosimy o kontakt mailowy.

Wartość zamówienia

Poczta Polska

Wysyłka Kurierska - DPD

Powyżej 200 zł

0,00 zł

0,00 zł

100 zł – 200 zł

9,00 zł

15,00 zł

50 zł – 100 zł

10,00 zł

15,00 zł

Poniżej – 50 zł

11,00 zł

15,00 zł

 

Przy zakupach powyżej 200 złotych netto, przesyłka na koszt sklepu (na terenie Polski) .


Copyright © Lady Kama